Terug naar Nieuws

Onze locaties gesloten

Gepubliceerd op:

Vaart Welzijn heeft helaas moeten besluiten om onze activiteiten tot nader orde af te zeggen en de deuren te sluiten. Zoals u ongetwijfeld begrijpt, doen wij dit om verspreiding van het Coronavirus te voorkomen.De medewerkers van Vaart Welzijn hebben een grote betrokkenheid bij de inwoners en willen u ook in deze situatie goed blijven bedienen. Hierom zijn wij per post, telefoon en e-mail wel bereikbaar.

 

Het telefoonnummer waarop Vaart Welzijn te bereiken is:  088 - 030 5160

De e-mailadressen van alle buurtteams:

  • Assen-Oost:            assenoost@vaartwelzijn.nl
  • Baggelhuizen:         baggelhuizen@vaartwelzijn.nl
  • Centrum:                 centrum@vaartwelzijn.nl
  • Kloosterveen:          kloosterveen@vaartwelzijn.nl
  • Lariks:                     lariks@vaartwelzijn.nl 
  • Pittelo:                     pittelo@vaartwelzijn.nl
  • Marsdijk:                 marsdijk@vaartwelzijn.nl
  • Noorderpark:          noorderpark@vaartwelzijn.nl 
  • Peelo:                     peelo@vaartwelzijn.nl

Postadres: Apollopad 5, 9401 CS Assen

U mag ook gewoon een briefje met uw contactgegevens in de brievenbus doen.

Wij vertrouwen erop dat Vaart Welzijn met deze maatregelen haar dienstverlening zo goed mogelijk kan voortzetten.

03-02-2020

Gemeente Assen gunt Vaart Welzijn opnieuw maatschappelijke dienstverlening en welzijnswerk

Na een zorgvuldige aanbestedingsprocedure gunt de gemeente Assen de opdracht voor de uitvoering van de maatschappelijke dienstverlening en het welzijnswerk opnieuw aan Vaart Welzijn.
Lees meer